KEDVES LEENDŐ ÓVODÁSAINK!

Óvodánk munkatársai azon munkálkodnak, hogy derűs, nyugodt, biztonságos környezetben töltsétek napjaitokat, ahol kinyílik a világ előttetek, ahol felfedezhetitek a csodákat és szárnyalhat fantáziátok, kedvetekre alkothattok.

Azon fáradozunk, hogy mire eljön az iskolába lépés ideje képességeitek és készségetek olyan szintre jusson, hogy minden nehézség nélkül megfeleljetek az ottani elvárásoknak.

Szeretnénk, ha az egészséges életmódra nevelés által egészségesen élnétek, a mindennapos mozgás, testedzés szokásotokká válna, és a környezetét óvó, védő emberekké lennétek.

Megismertetünk benneteket a magyar népi kultúrával, hagyományokkal, a magyarság érzésével.

Hogyan valósítjuk meg céljainkat?

Sokat hagyunk játszani, és a játékban fejlesztjük képességeiteket, készségeiteket.

Figyelembe vesszük az életkori és egyéni sajátosságaitokat egyénre szabott feladatokkal.

Eszközünk a szeretet, mely minden nehézségen átsegít.

Szüleitekkel együtt azon munkálkodunk, hogy boldog kisgyermekkor után felnőttként tartalmas életet élhessetek.