Tisztelt Szülők!

Házirendünk az ebédlemondással kapcsolatban az alábbiakat tartalmazza:

A megbetegedett, hiányzó gyermek étkezését le lehet rendelni. A lerendelés két módon történhet:

• Web-es felületen a szülő által rögzítve

A Web-es felületen minden nap 09.15-ig lehet a másnapi étkezést lerendelni. A lerendelt étkezés díját a Multischool étkezés nyilvántartó rendszer rögzíti és levonja a következő megrendelés díjából.

Kérjük, hogy az óvodapedagógusokat, dajkákat ne zavarják az ebéd lerendelésével.

A hiányzás bejelentése nem jelent étkezés lerendelést.

A már lerendelt étkezést nem tudjuk újra megrendelni. Az étkezés lerendelése napi 3-szori étkezést jelent.

Amennyiben az ebédbefizetéssel, illetve lerendeléssel kapcsolatban kérdés merül fel, keresse fel a gazdasági ügyintézőt.