2017. december 14. csütörtök
Szilárda

"Ép testben szép lélek" Alapítvány

Összefoglaló

A szervezet által használt név /

rövidített név: "Ép testben szép lélek" alapítvány /

Székhely

Irányítószám : 1147

Megye : Budapest

Település : Budapest

Cím (utca, hsz): Kerékgyártó u. 35-39.

Telefon: 467-09-03

Kapcsolattartó : Nagyné Jávori Zsuzsanna

Szervezeti adatok

Alapítás éve: 2004. február 26.

Jogforma: Alapítvány

Jogállás: közhasznú

Tevékenységi körök: Óvodai oktatás, támogatás

Célkitűzés: Óvodáskorú gyermekek testi, érzelmi, értelmi fejlődésének elősegítése. A nevelési intézmény működésének segítése.

Adószám: 18183447-1-42

Kérjük, ellenőrizze a szervezet pontos nevét és adószámát az APEH keresőben is!

Bankszámlaszám 10402283-22802903-00000000

Önkéntesek száma:

Kuratóriumi/testületi/

választmányi tagok neve: Hogenbuch Gabriella

Boros Márta

Kaszanyiczki Tiborné

A szervezet megfelel vagy 2010. január 1-től meg fog felelni az 1996. évi CXXVI (ún. 1%-os) törvényben foglalt feltételeknek, és gyűjteni fogja az 1%-os felajánlásokat: igen

Az Országos Igazságszolgáltatási Tanács Hivatala (OITH) által vezetett Társadalmi Szervezetek és Alapítványok Névjegyzékében a szervezetről a következő adatok szerepelnek*

A szervezet hivatalos neve Ép Testben Szép Lélek Alapítvány

Székhely

Irányítószám 1147

Település Budapest

Cím Kerékgyártó u. 35-39.

Szervezet státusza Bejegyzett

Cél szerinti besorolás Nincs adat

Cél leírása Óvodáskorú gyermekek testi, érzelmi, értelmi fejlődésének elősegítése, nevelése-oktatási intézmények működésének segítése.

Képviselők Nagyné Jávori Zsuzsanna

Társadalmi szervezet nyilvántartási száma (Megyei nyilvántartási szám (szám/év) 9147/2004

Határozat száma (szám/év.alszám): 60096/2004.2

* Az OITH által vezetett névjegyzék nem közhiteles, a névazonosság kiszűrésére, tájékoztatásra szolgál. A névjegyzék adataira hivatkozással jogot alapítani nem lehet. A közhiteles adatokat az adott szervezetet bejegyző megyei (fővárosi) bíróságok nyilvántartásai tartalmazzák.

Az OITH-s adatok átvételének időpontja: 2010. 03. 16.

A szervezet által önkéntesen megadott adatok valódiságát a szervezet hivatalos képviselője Nagyné Jávori Zsuzsanna igazolta.

Friss ovi híreink

Szép napot!